(Fiti pe faza! Revenim cu detalii.)

 

Clasament final Seniori

 

Departajarea intre primii 5 concurenti s-a facut intr-un traseu special amenajat, de tip superfinala (Cireasa de pe tort, 10-?)

 

1

PETRESCU CATALIN

92.60

Brasov

2

RUS BOGDAN

92.60

Brasov

3

ANGHEL DAN

92.60

Alba Iulia

4

AMZAROIU VIOREL DORIN

92.60

Bucuresti

4

TUDOSA COSTEL

92.60

Iasi

6

MAN CRISTIAN

67.67

Cluj-Napoca

7

DANELIUC FLORIN

63.72

Oradea

8

NAGY ADORJAN

61.93

Turda

9

BOGDAN RARES

54.40

Cluj-Napoca

10

MICU BOGDAN

53.80

Brasov

11

CHIRA ROMEO IOAN

53.13

Cluj-Napoca

12

CHIRIAC VALENTIN

49.84

 

13

SIMA MIHAI

49.13

Predeal

14

MORARIU COSTIN

46.91

Sibiu

15

FILIP DAN

46.75

 

16

STANCESCU GEORGE

46.60

Targoviste

17

MARGEA ADI

46.28

Arad

18

GABOR CONSTANTIN

42.74

Brasov

19

SAVESCU BOGDAN ALECO

41.19

Gura Humorului

20

MORAR VIOREL

41.01

Deva

21

PREDA IOAN

39.42

Timisoara

22

TICHY SORIN

36.75

 

23

PAUN ALEX

35.95

Bucuresti

24

MASTACAN FLORIAN

35.82

Iasi

25

SCORTEA COSMIN

35.75

Zarnesti

26

MURESAN CRISTIAN

35.61

Cluj-Napoca

27

SZOCS KAROLY CSABA

35.35

Sf. Gheorghe

28

BUDEANCA NICOLAE

34.53

Orastie

29

DURNAC NICOLAE

33.56

Campulung Moldovenesc

30

BAIAS DORU

32.56

Bucuresti

31

BEDO ZOLI

31.90

Sf. Gheorghe

32

DUDAU BOGDAN

31.86

Bucuresti

33

DOCEA GHITA

31.48

Alba Iulia

34

HUMITA ILIE LIVIU

31.44

Lupeni

35

SZOCS LASZLO

29.06

Plaiesti, Cluj

36

IUGA TEODOR

29.06

Turda

37

MARC DANIEL

27.78

Tg. Mures

38

TOTH ISTVAN

23.50

Turda

39

ENRIQUE DE LA CRUZ

23.10

Spania

40

SIMU ANDREI

22.95

Timisoara

41

MARCU ADRIAN

22.56

Caransebes

42

POPA LAURENTIU

22.40

Bucuresti

43

LEUSCA RAYMOND

22.21

Brasov

44

CICU GABRIEL

21.87

Gura Humorului

45

SASU SABIN

21.30

Brasov

46

LAZAR MHAI

21.27

Alba Iulia

47

BUCNERU MARIAN

20.80

Bucuresti

48

RONALD REICHELT

19.19

Germania

49

AVORNICESEI OVIDIU MIHAI

18.64

 

50

BOCZ ATTILA

16.76

Sf. Gheorghe

51

MARTON ORS

16.76

 

52

KUTTESCH ADRIAN

15.74

Lugoj

53

MAJOR ALEXANDRU

14.18

Turda

54

FENESAN DRAGOS

14.16

Timisoara

55

FLOREA MIKI

14.12

 

56

PREDA ANDREI

13.88

Timisoara

57

CEAUSESCU ALEXANDRU

13.88

Timisoara

58

MICSA RARES

13.57

 

59

BALAN OVIDIU

13.34

Oradea

60

NAGY CSABA

13.13

Cluj-Napoca

61

DAVID SANTAMARTA

12.96

Spania

62

ALEXA MIHAI

12.24

Aiud

63

SZOKE SZABOLCS JOZSEF

11.15

Cluj-Napoca

64

CRISAN ROMICA GEORGE

10.02

Cluj-Napoca

65

ROSCA RADU RAZVAN

9.92

Cluj-Napoca

66

OLTEAN RADU

9.26

Sibiu

67

SZOCS ATTILA

8.52

Cluj-Napoca

68

POP MIHAI ADRIAN

4.17

Cluj-Napoca

69

NISTOR ADRIAN

3.45

Sibiu

70

CONSTANTIN MIHAI

3.03

Brasov

71

ROSCA DAN-IONUT

0.00

Cluj-Napoca

72

SCHIOP RADU SEBASTIAN

0.00

Turda

73

COHN ROBERT

0.00

 

74

SAMAON TIBERIU

0.00

Bucuresti

75

OPRIS RADU

0.00

Fagaras

76

CAPRARU MATEI

0.00

Bucuresti

77

MARIS GEORGE

0.00

 

78

RAILEANU LIVIU GABRIEL

0.00

Brasov

79

OPREA RADU

0.00

Turda

80

STRUTEANU MIRCEA

0.00

Bucuresti

81

ALEXANDRU RAUL

0.00

Deva

 

Clasament final Senioare

 

1

ARDELEANU ANCA

304.62

Bacau

2

COPAESCU ANDREEA

293.14

Bucuresti

3

AWAD SILVIA ANDREEA

135.57

Cluj-Napoca

4

CIOBANU IULIA GEORGIANA

133.14

Bucuresti

5

OCHENATU CRINA

127.31

Bucuresti

6

MALANCRAVEANU LAVI

116.56

Cluj-Napoca

7

SARBU IOANA

115.57

Cluj-Napoca

8

MOT RUXANDRA

103.07

Deva

9

GLIGOR GEORGIANA

103.07

Bucuresti

10

VAIPAN LOREDANA

95.72

Gura Humorului

11

ZARA IRINA

91.96

Cluj-Napoca

12

SLEHTENEA ANDREEA

83.85

 

13

MUICA ANA

76.27

 

14

HAVIRNEANU IULIANA

55.59

 

15

MURESAN CRISTINA

38.81

Cluj-Napoca

16

IRIMIA IRINA

25.76

 

17

ALDEA VALENTINA

0.00

Bucuresti

18

ZAHARIA ROXANA

0.00

Bucuresti

19

TRIF ANDREEA

0.00

Deva

20

PASCAN ANGELA

0.00

 

 

Clasament final Juniori

 

1

DAN VIOREL STEFAN

595.00

Zlatna

2

TANDEA ANCA

420.00

 

3

VANA PAULA

378.33

Deva

4

ANGHEL PAUL

203.33

Turda

5

DRAGOMIR MIHAI ALEX.

103.33

Bucuresti